O nas

Dekoracje ślubne

DODATKI ŚLUBNE, DEKORACJE ŚLUBNE

I żyli długo i szczęśliwie…..
Tak zaczęła się moja historia.
I tak jestem szczęśliwa żona i mamą 2 córek, moich asystentek 🙃.


To oni daja mi siłę by spełniać swoje i przy okazji wasze marzenia. Wykonywać piękne dekoracje, bukiety i urzeczywistniać to co macie w myślach.


Jako dekoratorka działam od 2018 roku, jednocześnie cały czas się rozwijam i poszerzam swoją wiedzę.W sierpniu 2020, roku dość trudnym dla nas wszystkich otwieram sklep internetowy i wypożyczalnie dekoracji.


Zatem będziecie mogli, w jednym miejscu skorzystać z usług florystki, wypożyczalni i kupić dodatki ślubne.
Zapraszam was do mojego świata, świata kwiatów i piękna przekazywanego za ich pomocą.
Monika

Jak możemy ci pomóc

Dekoracyjny zawrót głowy? Macie dużo pomysłów, a nie potraficie ich uporządkować? Od tego jestem ja. Podpowiem, dopytam i posegreguje w całość. Wykonam bukiet, pełną dekoracje lub wypożyczę elementy dekoracji. W mojej ofercie znajdziecie usługi florystyczne, dowozu bukietu (Poznań i okolice), świeże dostawy kwiatów do firm i o wiele więcej. Znajdziecie tu całą gamę produktów potrzebnych do dekoracji sal, kościoła, domów weselnych. W sklepie internetowym znajdziecie szeroką ofertę balonów, z fajnymi, a niekiedy śmiesznymi nadrukami. Zarówno ja, sklep i wypożyczalnia będziemy się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę oraz asortyment. W sklepie za chwilę pojawi się cała oferta podziękowań dla rodziców/ świadków/dziadków. Będą prezenty okolicznościowe i nie tylko. Wypożyczalnia będzie rosła razem z waszymi zamówieniami, więc jeśli nie mam jakiegoś produktu w wypożyczalni, napiszcie do mnie, a postaram się go zdobyć. Każdy nowy projekt nakręca mnie do dalszego działania, także zapraszam i do zobaczenia.

WP Feedback

Dive straight into the feedback!
Login below and you can start commenting using your own user instantly

Przewiń do góry